Polecacie jakieś hostele, hotele, domy gościnne, w których mógłbym przenocować. - Bergamo 1 noc, Garda - 1 noc.
Będę wdzięczny za propozycje
www.wiktor.ch - mój fotoblog
www.wiktor.ch - mój fotoblog
www.wiktor.ch - mój fotoblogNa przykład ja.wict0r pisze:Jeśli ktoś tutaj zagląda (…)
www.wiktor.ch - mój fotoblogO tak, to jest właśnie to. Nie musisz przedzierać się przez dzikie tłumy turystów i jest szansa na niższe ceny.wict0r pisze:Zwłaszcza po sezonie, kiedy ruch jest prawie zerowy
www.wiktor.ch - mój fotoblogObejrzałem.wict0r na Facebooku pisze:Krótki film znad Gardy. Przede wszystkim chciałem pokazać wjazd do Tremosine![]()
www.wiktor.ch - mój fotoblogUżytkownicy przeglądający to forum: CC [Bot] i 0 gości