Witam wybieram się na kilkudniowy pobyt do Włoch miejscowość Capriolo (BS) Czy ktoś się orientuje czy w miasteczku funkcjonuje komunikacja miejska i czy mozna stamtąd dotrzeć do Medionalu i Wenecji i w jaki sposób?
Pozdrawiam.
Capriolo
- Tom_Cat
- Administrator
- Posty: 314
- Rejestracja: sobota, 12 maja 2012, 00:58
- Lokalizacja: Kraków i okolice
Re: Capriolo
Witaj na forum.
W prowincji Brescia funkcjonuje komunikacja, ta strona może trochę Ci ułatwi zaplanowanie podróży http://www.trasportibrescia.it/
Rozkład autobusu Capriolo – Brescia: http://www.trasportibrescia.it/upload/o ... /LS025.pdf a stamtąd można dotrzeć do Mediolanu i Wenecji.
Rozkłady linii autobusowych przez Capriolo: http://www.trasportibrescia.it/orarista ... a+la+linea
W prowincji Brescia funkcjonuje komunikacja, ta strona może trochę Ci ułatwi zaplanowanie podróży http://www.trasportibrescia.it/
Rozkład autobusu Capriolo – Brescia: http://www.trasportibrescia.it/upload/o ... /LS025.pdf a stamtąd można dotrzeć do Mediolanu i Wenecji.
Rozkłady linii autobusowych przez Capriolo: http://www.trasportibrescia.it/orarista ... a+la+linea
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: CC [Bot] i 0 gości