Klub Sardynia - zasady funkcjonowania.

Awatar użytkownika
KlubSardynia
Ekipa
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 22:21

Klub Sardynia - zasady funkcjonowania.

Postautor: KlubSardynia » poniedziałek, 1 maja 2017, 00:01

Szanowne Panie! Szanowni Panowie!

Z dniem 1 maja 2017 zmieniają się zasady funkcjonowania Klubu Sardynia.

Poniżej przedstawiamy Wam najważniejsze zmiany oraz odpowiedzi ma pytania, które mogą pojawić się w związku z ich wprowadzeniem:
 1. Podstawowym celem działalności Klubu jest organizacja wspólnych wypraw na Sardynię.
 2. Członkowie Klubu umawiają się, że przynależność do Klubu wiąże się z wniesieniem przez każdego z nich rocznej wpłaty w wysokości 25 euro.
 3. Wplata za rok 2017 musi zostać wniesiona do dnia 8 maja 2017.
 4. Całość uzyskanych w ten sposób środków zostanie przeznaczona na realizację wyznaczonych celów Klubu oraz pokrycie kosztów jego działalności, w tym również kosztów związanych z funkcjonowaniem forum/strony internetowej.
 5. Do czasu ewentualnej zmiany Klubem zarządza dotychczasowa administracja Klubu Sardynia.
 6. Aktualni członkowie Klub Sardynia, którzy nie chcą dalej należeć do Klubu nie są zobowiązani do wysyłania jakiejkolwiek rezygnacji ze swojego członkostwa. Brak ustalonej wpłaty w wyznaczonym terminie będzie równoznaczny z taką rezygnacją i pociągnie za sobą wykreślenie z listy członków/pozbawienie dostępu do zasobów Klubu.
 7. Korzyści wynikające z członkostwa w Klubie Sardynia:
  1. Możliwość uczestnictwa w ekskluzywnych klubowych wyprawach na Sardynię.
  2. Możliwość korzystania ze zniżek przeznaczonych wyłącznie dla klubowiczów.
  3. Dostęp do klubowego forum dyskusyjnego, z wyjątkiem subforum Platforma ekspedycji - Sardynia, które dostępne jest wyłącznie dla realnych uczestników klubowych wypraw.
  4. Dostęp do klubowej strony internetowej.
  5. Możliwość prowadzenia własnego bloga pod adresem klubsardynia.com/nazwa lub na własnej domenie internetowej np. nazwa.com. Dostęp wyłącznie z poziomu www.
  6. Każdy członek Klubu Sardynia możne raz w roku otrzymać bezpłatnie wyszukanie najbardziej dogodnego i najtańszego połączenia promowego na Sardynię.
  7. Każdy członek Klubu Sardynia może raz w roku otrzymać bezpłatnie 3 propozycje zakwaterowania na Sardynii według zadanych kryteriów.
 8. Przyjęcie do klubu nowych członków następuje na ich wniosek i po spełnieniu warunków uczestnictwa. Deklaracja wniesienia rocznej wpłaty klubowej nie jest równoznaczna z automatycznym przyjęciem do Klubu, ostateczna decyzja leży wyłącznie w gestii Administracji Klubu. Dla zapewnienia ekskluzywnego charakteru Klubu ustala się, że w ciągu miesiąca możne przystąpić do niego nie więcej niż 10 nowych członków.Pytania i odpowiedzi jakie mogą pojawić się w związku ze wprowadzonymi zmianami:

 • Czy wprowadzona zmiana oznacza, że dostęp do forum Sardynia jest teraz płatny?
  Nie. Podstawowym błędem popełnianym dotychczas przez wielu klubowiczów było utożsamianie działania Klubu Sardynia wyłącznie z funkcjonowaniem forum dyskusyjnego. Chcemy to zmienić, forum ma być tylko jednym z narzędzi wykorzystywanych w działalności Klubu. Natomiast zasadniczo nic się nie zmieniła w kwestii jego funkcjonowania, dostęp do forum pozostaje bezpłatny dla członków Klubu Sardynia, jednocześnie nie przewidujemy prowadzenia ogólnodostępnego forum dla osób nie należących do Klubu.
  Z drugiej strony forum nigdy nie było darmowe, w tym sensie, że koszty jego funkcjonowania były dotychczas pokrywane z prywatnych środków Administracji, natomiast teraz będą one pokrywane, podobnie jak inne wydatki związane z funkcjonowaniem Klubu z zebranych środków klubowych.
 • Interesuje mnie wyłącznie forum dyskusyjne, a nie chce należeć do klubu. Czy mogę otrzymać dostęp do forum?
  Nie. Jak już wyżej wspomnieliśmy nie przewidujemy prowadzenia ogólnodostępnego forum o Sardynii, a jedynie forum Klubu Sardynia.

Ekipa Klubu Sardynia
Awatar użytkownika
KlubSardynia
Ekipa
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 22:21

Re: Klub Sardynia - zasady funkcjonowania.

Postautor: KlubSardynia » piątek, 5 maja 2017, 09:47

W odpowiedzi na liczne zapytania podajemy numer konta, na który można dokonać wpłaty składki członkowskiej:

IBAN: IT87J0760105138290913490916

Agata Dudziak
08040 Baunei, Sardegna, Italia
Tytuł wpłaty: "Składka członkowska Klub Sardynia za rok 2017".

Wróć do „Informacje Klubu Sardynia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości